37427-2020 - ResultatSverige-Skellefteå: Larmsystem
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Trygghetsskapande teknik
Referensnummer: UH-2018-124
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
35121700 Larmsystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Skellefteå kommuns socialtjänst upphandlar Trygghetsskapande teknik under Q4 2019
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
35121700 Larmsystem, 38822000 Fjärrstyrda larmanordningar, 79711000 Larmövervakningstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen