374289-2018 - ResultatSverige-Linköping: Hälsovårdstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Rehab-verktyg
Referensnummer: UC-2016-116
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85100000 Hälsovårdstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Träningsprogram
Upphandlingen avser Träningsprogram
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
98330000 Tjänster för fysiskt välbefinnande, 98336000 Träning, workout eller aerobics
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen