See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av hyttbåt
Beskrivning: Göteborgs Stads Leasing bjuder in er att inkomma med ett anbud för en hyttbåt i aluminium.
Intern identifierare: 25/5
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34500000 Fartyg och båtar
Ytterligare klassificering (cpv): 34520000 Båtar, 34521000 Specialbåtar, 34521100 Bevakningsbåtar, 34521200 Patrullbåtar för tullen, 34521300 Patrullbåtar för polisen, 34521400 Livbåtar, 34522000 Nöjes- och sportbåtar, 34522100 Segelbåtar, 34522150 Katamaransegelbåtar, 34522200 Räddningsbåtar, 34522300 Småbåtar, 34522400 Halvstyva jollar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Upphandling av hyttbåt
Intern identifierare: 1667370
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (2)
Beskrivning: Upphandling av aluminium båt
Intern identifierare: 1667372
Huvudklassificering (cpv): 34520000 Båtar