2. Förfarande
Förfarande
Titel: Verskamhetssystem för VA och renhållning
Beskrivning: Verksamhetssystemet för VA och renhållning avser att tillgodose verksamhetens behov av kundregister där VA och avfallshanteringsrelaterade tjänster kan kopplas, samt den ekonomiska hanteringen till dessa tjänster. Avtalet kommer att tecknas med en Leverantör för hela avtalsperioden.
Intern identifierare: MSBN 2024/86
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: ja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72250000 System- och stödtjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem, 48219300 Programvara för administration, 48900000 Diverse programvara och datorsystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000