2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skogsvårdstjänster
Beskrivning: Upphandling omfattar skogsvårdstjänster för Håbo kommun.
Intern identifierare: UH-25-47962
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 77230000 Tjänster förknippade med skogsbruk
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Skogsvårdstjänster