2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kommunikationsbyrå - RFI
Beskrivning: Denna kommande upphandling avser både strategiska, kreativa kommunikationstjänster och informationsproduktion för Eskilstuna Strängnäs Energi och Miljö.
Intern identifierare: UH 25-20 RFI
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
Ytterligare klassificering (cpv): 79342000 Marknadsföring