2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av hjulgrävmaskin 16-18 ton
Beskrivning: Göteborgs Stads Leasing AB upphandlar en hjulgrävmaskin 16,2 - 18,2 ton åt Utbildningsförvaltningen.
Föregående meddelande: 636845-2023
Intern identifierare: 23/9
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 43200000 Schakt- och grävmaskiner samt tillhörande delar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000