See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bevaknings-, personskydds- och larmcentraltjänster
Beskrivning: Upphandling av bevaknings-, personskydds- och larmcentraltjänster
Intern identifierare: RS 2025-02344
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79711000 Larmövervakningstjänster, 79713000 Vakttjänster, 79714000 Övervakningstjänster, 79715000 Patrullering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000