See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Reservkraftsanläggning i container till Lötängens vård- och omsorgsboende.
Beskrivning: Kommunen välkomnar anbud avseende en (1) reservkraftsanläggning i container till Lötängens vård- och omsorgsboende samt option på ytterligare en (1) likvärdig reservkraftanläggning.
Intern identifierare: 25-2010-1110-1010-130
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31682510 Reservkraftssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000