See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tjänster för Lokalvård 2025
Beskrivning: Upphandlingen avser Lokalvård för administrativa byggnader samt idrottshallar i Staffanstorps kommun.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:112413:Lot:1
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Optioner Fönsterputsning Extra städning efter särskild beställning (flertalet typer av städinsats ingår här) Höghöjdstädning över 2,7 m Borttagning av klotter i större omfattning (inomhus)