374483-2023 - ÄndringSverige-Malmö: Motorfordon
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Operationell leasing av förmånsbilar
Referensnummer: UH-2023-3
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34100000 Motorfordon
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar ramavtal avseende operationell leasing av förmånsbilar för Copenhagen Malmö Port Aktiebolag (CMP) i Malmö.