374571-2022 - ResultatSverige-Malmö: Film- och videotjänster
Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – offentliga kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Filmproduktion
Referensnummer: STK-2022-118
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
92100000 Film- och videotjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Efterannonsering av filmproduktionsupphandling
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
92111000 Film- och videoproduktion
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Efterannonsering av filmproduktionsupphandling.