See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Elrevisionsbesiktningar
Beskrivning: Kontroll av kommunernas elanläggningar och elektrisk utrustning
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:108132:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 45317000 Övriga elinstallationsarbeten, 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 71314100 Tjänster på elområdet