See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skoltrafik 2028 - 2037 -- Värmland
Beskrivning: Skoltrafik för Värmlands kommuner. Upphandlingen är indelad på olika delar för de olika kommunerna inom regionen. Förhandsannons har gjorts inom ramen för upphandling med diarienummer KTN/230126
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Torsby, Sunne
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107292:Lot:1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Eda, Arvika
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107292:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Säffle, Årjäng
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107292:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Hammarö, Grums, Karlstad
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107292:Lot:4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Forshaga, Kil
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107292:Lot:5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Kristinehamn, Storfors, Filipstad
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107292:Lot:6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Munkfors, Hagfors
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107292:Lot:7