374705-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Trycksaker och tillhörande produkter – 22-0219_Profilerade engångsartiklar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel22-0219_Profilerade engångsartiklar
BeskrivningLiseberg AB inklusive dotterbolag, inbjuder intressenter att lämna anbud i upphandlingen som omfattar Lisebergs behov av profilerade engångsartiklar för mat och dryck, m.m.
Intern identifierare22/28
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelProfilerade engångsartiklar