2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsulttjänster inom Teleteknisk säkerhet
Beskrivning: Polismyndigheten upphandlar ett ramavtal avseende tillhandahållande av konsulttjänster inom säkerhet i följande områden: Teletekniska säkerhetssystem (inbrotts- och överfallslarm, passerkontroll-system, kamerasystem, kommunikationssystem, nyckelstyrsystem), Brandlarmanläggning samt Låssystem.
Intern identifierare: A346.734/2026
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79417000 Konsulttjänster för säkerhet
Ytterligare klassificering (cpv): 50610000 Reparation och underhåll av säkerhetsutrustning, 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster, 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Konsulttjänster inom Teleteknisk säkerhet