See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Juridiska tjänster
Beskrivning: Köparen har många olika verksamheter som ger upphov till juridiska frågeställningar och problem, exempelvis fastighet, associationer, förvaltning, köp av varor och tjänster, forskning- och utvecklingsverksamhet, entreprenader, utbildning och GDPR.
Intern identifierare: C 2024-1486
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79100000 Juridiska tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Upphandlingsdokument
Beskrivning: Upphandling av juridiska tjänster
Intern identifierare: 1565958
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Avtalsområde 1 - valbar
Beskrivning: Välj detta delområde för att lämna anbud på avtalsområde 1
Intern identifierare: 1678880
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Avtalsområde 2 - valbar
Beskrivning: Välj detta delområde för att lämna anbud på avtalsområde 2
Intern identifierare: 1698504
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Avtalsområde 4 - valbar
Beskrivning: Välj detta delområde för att lämna anbud på avtalsområde 4
Intern identifierare: 1678879
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Avtalsområde 5 - valbar
Beskrivning: Välj detta delområde för att lämna anbud på avtalsområde 5
Intern identifierare: 1698503
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Avtalsområde 3 - valbar
Beskrivning: Välj detta delområde för att lämna anbud på avtalsområde 3
Intern identifierare: 1642926
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Avtalsområde 6 - valbar
Beskrivning: Välj detta delområde för att lämna anbud på avtalsområde 6
Intern identifierare: 1642927