374840-2026 - Resultat
Sverige – Byggnadsinstallationsarbeten – El- och telearbeten
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelEl- och telearbeten
BeskrivningRamavtal avseende El- och telearbeten.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:127098:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 45311000 Installation av elektriska ledningar och kopplingsarbeten, 45311100 Indragning av elektriska ledningar, 45311200 Elektriska kopplingsarbeten