2. Förfarande
Förfarande
Titel: Informationssystem för teknisk förvaltning inklusive digital körjournal (ÖG)
Beskrivning: Informationssystem för teknisk förvaltning inkl körjournaler
Intern identifierare: KS-2026-00791
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32441300 Telematiksystem
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem, 48420000 Programvara och programsviter för fastighetsförvaltning, 48800000 Informationssystem och servrar, 48810000 Informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Informationssystem för teknisk förvaltning inklusive digital körjournal (ÖG)
Intern identifierare: Informationssystem för teknisk förvaltning inklusive digital körjournal (ÖG)