See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av Inkassosystem
Beskrivning: Arbetsförmedlingen inbjuder er att inkomma med anbud gällande upphandling av inkassosystem. Upphandlingen omfattar licenser, support samt implementation (exempelvis installation, migrering och utbildning) och optioner avseende bland annat konsulttjänster.
Intern identifierare: Af-2024/0013 7051
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Intern identifierare: Af-2024/00137051
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på leverantören
Intern identifierare: Af-2024/00137051 (avsnitt Krav på leverantören)
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: E-handel
Intern identifierare: Af-2024/0013 7051 (avsnitt E-handel)