Bygg- och anläggningsarbeten för bostäder
Byggnadsanläggning
Byggnation av bostäder
Markanläggning
Byggnadsinstallationsarbeten
Installation av elektriska ledningar och armatur
Rörmokeriarbeten
Installation av värme, ventilation och luftkonditionering