375109-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Laboratoriereagenser – Reagens för genexpressionsanalys
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Reagens för genexpressionsanalys
Beskrivning: Upphandlingen omfattar reagens för genomförande av genexpressionsanalys med laboratoriets befintliga NanoString-plattform (nCounter Flex Analysis System). Upphandlingen avser även option på serviceavtal till befintlig plattform.
Intern identifierare: K 2025-4215
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33696500 Laboratoriereagenser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000