375137-2026 - Resultat
Sverige – Utbildningstjänster – Kompetensutveckling inom Konkurrenskraft 2026-2027
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKompetensutveckling inom Konkurrenskraft 2026-2027
BeskrivningUppdraget omfattar kurser och informationsinsatser som vänder sig till verksamma inom jordbruks- och trädgårdsföretag (inklusive akvaponi). Aktiviteterna ska bidra till att målgruppen utvecklas inom de prioriterade områdena företagsledning, riskhantering och produktionsbyggnader för animaliesektorn samt bevattningsdammar.
Föregående meddelande123456-2024
Intern identifierare604-6444-2026
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000