See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal drivmedel till Sjöfartsverkets fartyg
Beskrivning: Ramavtal drivmedel till Sjöfartsverkets fartyg
Intern identifierare: 25-00364
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09100000 Bränslen
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000