2. Förfarande
Förfarande
Titel: Korttidsvistelse enligt LSS
Beskrivning: Upphandlingen avser korttidsvistelse för personer med funktionsnedsättning.
Intern identifierare: KS2025/108-1
Förfarandets viktigaste kännetecken: Upphandlingen genomförs enligt 19 kap. LOU. Förfarandet framgår av upphandlingsdokumenten.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85311200 Social omsorg för handikappade
Ytterligare klassificering (cpv): 85311000 Social omsorg med inkvartering, 85320000 Socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000