375375-2026 - Resultat
Sverige – Verktyg – Handverktyg
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHandverktyg
BeskrivningAvtalet omfattar leverans av avtalade handverktyg och verkstadsförnödenheter till Lantmäteriets olika verksamhetsställen.
Intern identifierareLM2025/066966
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44510000 Verktyg
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000