375382-2024 - Resultat
Sverige – Marknadsundersökningar – Ramavtal Effektmätning, analys & undersökning av evenemang, möten och besöksorienterade satsningar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Effektmätning, analys & undersökning av evenemang, möten och besöksorienterade satsningar
Beskrivning: Effektmätning, analys och undersökning av evenemang, möten och besöksorienterade satsningar.
Intern identifierare: KSN-2023-02388
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79310000 Marknadsundersökningar
Ytterligare klassificering (cpv): 79342310 Kundundersökningar, 79342311 Undersökning av kundtillfredställelse
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del