See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avloppstjänster
Beskrivning: Löpande avloppstjänster. Preliminär avtalsstart är 2025-09-01
Intern identifierare: A139/25
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Övergripande krav (1) (1)
Beskrivning: Avloppstjänster
Intern identifierare: 1709414
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Information om anbudsgivaren (1) (2)
Beskrivning: Lägst pris.
Intern identifierare: 1709415
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Information om anbudsgivaren (1) (1)
Intern identifierare: 1709416