2. Förfarande
Förfarande
Titel: Erektionsimplantat
Beskrivning: Denna upphandling omfattar implantat för behandling av erektil dysfunktion.
Intern identifierare: K 2025-2901
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33184100 Kirurgiska implantat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000