375429-2018 - ÄndringSverige-Stockholm: Programvara och informationssystem
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Digitalt Beställningsstöd för Tandtekniska Tjänster
Referensnummer: FTV 1806-0323
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48000000 Programvara och informationssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Vi vill upphandla ett beställningsstöd för tandtekniska tjänster som ska användas av samtliga kliniker vid Folktandvården Stockholm.