2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fastighetsjour - Ramavtal
Beskrivning: Ramavtal för fastighetsjour
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98340000 Bostads- och kontorstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:122671:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79990000 Diverse företagstjänster, 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster, 98341100 Bostadsförvaltning, 98341130 Fastighetsskötsel