2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av sakkunniga till den kommunala revisionen i Staffanstorps kommun
Beskrivning: Upphandlingen avser sakkuniga till den kommunala revisionen i Staffanstorps kommun.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79210000 Redovisning och revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:112725:Lot:1
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Avtalsförlängning