See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nätauktionstjänster
Beskrivning: Upphandling avser nätauktionstjänster enligt följande. Område 1 Försäljning av lätta fordon Område 2 Försäljning av tunga fordon, entreprenadmaskiner och specialfordon.
Intern identifierare: MLAB 2024-0014
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79342400 Auktionstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Vissa värdehöjande åtgärder.