See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Biljett- och betalutrustning
Beskrivning: Trafiknämnden upphandlar Hårdvara för Biljett och betalutrustning.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:122420:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 30123100 Maskiner för biljettkontroll, 34980000 Färdbiljetter
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Ej beslutat.