See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Däck och däckservice
Beskrivning: Upphandlingen syftar till att tillgodose kommunernas behov av däck, däckservice och närliggande tjänster. Målet är att teckna ramavtal med en leverantör.
Intern identifierare: U-031-2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34350000 Däck till lätta och tunga fordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34351100 Bildäck
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000