375683-2025 - Resultat
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Inkassotjänst och system för parkeringsövervakning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelInkassotjänst och system för parkeringsövervakning
BeskrivningUpphandling av inkassotjänst och system för parkeringsövervakning.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 63712400 Parkeringstjänster, 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 72268000 Tillhandahållande av programvara, 79940000 Inkasso
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001