37571-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Geotekniska ingenjörstjänster – Konsult; geoteknik och förorenade massor
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsult; geoteknik och förorenade massor
Beskrivning: Ramavtal för successiva avrop.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71332000 Geotekniska ingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Konsult; geoteknik och förorenade meassor
Beskrivning: Se upphandlingsdokumentet