375751-2023 - ÄndringSverige-Stockholm: Utbildning av personal
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Utbildning för medarbetare inom kundkommunikation, service och bemötande
Referensnummer: SF 2021/465
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79632000 Utbildning av personal
II.1.4.
Kort beskrivning
Utbildning för medarbetare inom kundkommunikation, service och bemötande.