2. Förfarande
Förfarande
Titel: Digitalt planeringsverktyg för skolskjuts
Beskrivning: Digitalt planeringsverktyg för ansökan, beslut och turordning för skolskjuts.
Intern identifierare: UAN2024/803
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48931000 Programvara för utbildning
Ytterligare klassificering (cpv): 48219300 Programvara för administration, 48330000 Programvara för schemaläggning och produktivitet, 72222200 Strategisk planering av informationssystem eller informationsteknik, 72222300 IT-tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000