375915-2024 - Resultat
Sverige – Läggning av solcellsplattor – Upphandling av solcellsanläggningar för Väsbyhem
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av solcellsanläggningar för Väsbyhem
BeskrivningEntreprenaden ska vara färdigställd och tillgänglig för slutbesiktning senast 2024-11-01.
Intern identifierareA97/24
Typ av förfarandeAnnat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45261215 Läggning av solcellsplattor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelObligatoriska krav