See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lagerutrustning
Beskrivning: Pallställ, rullcontainer, plastbackar och lagerhyllor.
Intern identifierare: SN 2024/39
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44400000 Diverse industriframställda produkter och tillhörande föremål
Ytterligare klassificering (cpv): 44440000 Lager
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del (1) (3)
Beskrivning: Lagerutrustning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Informationsfrågor