See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Omhändertagande av avfall Rambo
Beskrivning: Rambo upphandlar omhändertagande av avfall.
Föregående meddelande: 713301-2022
Intern identifierare: 22/15
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90511000 Sophämtning
Ytterligare klassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster, 90514000 Återvinning av avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000