See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städmaskiner
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för anskaffning av städmaskiner till Linköpings universitets lokalvårdsenhet.
Intern identifierare: LiU-2024-01305
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39713400 Golvvårdsmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: GENERELLA KRAV
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde 1
Beskrivning: Delen avser kombiskurmaskiner
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde 2
Beskrivning: Delen avser anskaffning av polermaskin, våtsug och singelskurmaskiner.
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Anbudsområde 3
Beskrivning: Delen omfattar mattrengöringsmaskin och borstvalsdammsugare.