376130-2023 - ÄndringSverige-Eskilstuna: Installation av elektrisk utrustning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Nybyggnad Förrådsbyggnad SeP Skredsvik samt Villingsberg
Referensnummer: 2754/2023
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
51110000 Installation av elektrisk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Projektering för nybyggnad av förrådsbyggnad