Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Byggtjänster repartion och underhåll av fastigheter
Referensnummer: 2018-60
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 71330000 Diverse byggnadstekniska tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Byggtjänster för löpande reparation och underhåll av fastigheter.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 50 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71330000 Diverse byggnadstekniska tjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen