2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling Rörläggarbuss inkl inredning
Beskrivning: Inköp av rörläggarbuss inkl inredning
Intern identifierare: HMAB 2025/601
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: ja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34113000 Fyrhjulsdrivna fordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34100000 Motorfordon, 34114000 Specialfordon, 34140000 Tyngre motorfordon, 34144000 Motorfordon för särskilda syften
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Upphandling Rörläggarbuss inkl inredning