376180-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Bygg- och anläggningsarbeten: byggnader med anknytning till hälso- och socialvård, krematorier och offentliga toaletter – Upphandling av hyresvärd - LSS Gruppbostad i Norrköpings kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av hyresvärd - LSS Gruppbostad i Norrköpings kommun
BeskrivningUpphandlingen avser en hyresvärdsupphandling avseende LSS gruppbostad i Norrköpings kommun. Anbud ska lämnas i enlighet med förfrågningsunderlaget.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45215000 Bygg- och anläggningsarbeten: byggnader med anknytning till hälso- och socialvård, krematorier och offentliga toaletter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:100487:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 70130000 Uthyrning av egen fast egendom, 70200000 Uthyrning eller leasing av egen fast egendom