2. Förfarande
Förfarande
Titel: Experimental combines
Beskrivning: Denna upphandling avser att tillgodose Sveriges lantbruksuniversitets behov av 3st försökströskor. This procurement is intended to meet the Swedish University of Agricultural Sciences’ need for three experimental threshing machines.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03000000 Jordbruks-, jakt-, fiske- och skogsbruksprodukter samt tillhörande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:132615:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 16000000 Jordbruksmaskiner, 16300000 Skördetröskor