2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mattransporter i Norsjö samhälle
Beskrivning: Leverans av mat från produktionsköket Solstrålen till mottagningskök i den kommunala verksamheten i Norsjö samhälle. Avtalsstart 2025-01-01 men kan vid överenskommelse tidigareläggas.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55521200 Måltidsleveranser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:96029:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport), 60000000 Transporter (utom avfallstransport), 60000000 Transporter (utom avfallstransport), 60000000 Transporter (utom avfallstransport)