2. Förfarande
Förfarande
Titel: Röntgenutrustning
Beskrivning: Dynamiskt inköpssystem för röntgenutrustning.
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38580000 Icke-medicinsk utrustning som för sin funktion är beroende av strålning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:132943:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 38582000 Röntgenutrustning för kontroll